Контакти

Телефон
 +38(098)5523256
Адреса
м. Київ, пр Степана Бандери 34 
Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Сайт ​"Ping Pong" дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.
Забороняється змінювати матеріали, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
Відмова від відповідальності
Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Ресурс не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг. Адміністратор в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.
Ресурс ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.
Зворотній зв'язок і коментарі
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.